Hakkımızda

Mavera Residence Makro ve Akyapı ortak projesidir.

Makro İnşaat

Makro İnşaat yenilikçi yaklaşımı sayesinde sektörü geliştirirken aynı zamanda geçmiş projelerindeki oluşturduğu memnuniyeti ile öncü ve güvenilir bir marka olmayı başardı.

Hem yurt içinde hem de yurtdışında, altyapı ve üstyapı alanında yüksek mühendislik kapasitesi sayesinde bitmiş ve halen devam eden onlarca projesi bulunuyor.

Son yıllarda şehirlerde artan nitelikli konut ve ticari talebe istinaden Makro İnşaat müşterilerine sadece kaliteli yapılar değil aynı zamanda mutlu yaşayacakları, keyifli ve sağlıklı bir yaşam kültürü de oluşturuyor.

Akyapı İnşaat

Akyapı İnşaat; özverili ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden itibaren konut, iş merkezi, ofis ve alışveriş merkezi projeleri tasarlayıp hayata geçirmekte, kullanıcılara modern mimari ile kaliteli mekânlar oluşturmakta ve şehirlerin dönüşmesine önemli bir katkı sağlamaktadır.

Son yıllarda ülkemiz sanayicisine yönelik olarak; her türlü teknik altyapıya sahip, üretim ve depolama tesis projelerini hayata geçirmektedir.

Her geçen gün artan deneyimi ile yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmiş ve bunlara yenilerini eklemeye hızla devam etmektedir.

Sizi aramamızı ister misiniz?Mavera Comfort

Yasal Uyarı ’yı okudum;